Z A M Ó W I E N I E


UWAGA: Formularz przetwarza ceny ogólne, nie uwzględnia udzielanych przez nas rabatów dla sklepów i hurtowni. Jeśli zamawia sklep lub hurtownia, prosimy o wstrzymanie się z płatnością do czasu otrzymania potwierdzenia zamówienia lub faktury pro forma.

Zamówienia złożone mailem przed godz. 12:00 potwierdzimy przed godz. 15:00 !


DANE ZAMAWIAJĄCEGO :
IMIĘ I NAZWISKO LUB PEŁNA NAZWA FIRMY
NUMER NIP ( do faktury VAT )
ULICA I NR
KOD POCZTOWY
MIASTO
TELEFON

SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA :
ArtykułOpakowanie ( wybierz )Ilość opak. ( wpisz )
MALAGA 1
TOKAY 22
SHERRY
BURGUND 28
UNIWERSALNE
MIX (zestaw drożdży do win)
JOHANNISBERG (do miodów)
POŻYWKA (bez drożdży)
ŚRODEK KLARUJĄCYWartość zamówionych artykułów z 23% VAT:


Zobacz koszt przesyłkiPreferowana forma płatności:

Przedpłata na konto
Płatność przy odbiorze


Preferowana forma przesyłki:

Kurier DPDUwagi do zamówienia:

ABY WYSŁAĆ ZAMÓWIENIE, proszę kliknąć przycisk poniżej. Po wysłaniu zamówienia proszę czekać na potwierdzenie jego przyjęcia i szczegółową kalkulację. Dziękujemy!

UWAGA: Jeśli wystąpiły trudności z przesłaniem tego zamówienia lub w ciągu 24-48 godzin nie otrzymaliście Państwo potwierdzenia i kalkulacji, proszę skorzystać z przycisku "FORMULARZ KONTAKTOWY" (menu po lewej) - otworzy się formularz szybkiego kontaktu wprost ze strony, w którym proszę wpisać zamówienie, adres email, dane do wysyłki, numer telefonu dla kuriera oraz podać wybrany sposób płatności.


POLITYKA PRYWATNOŚCI: Uprzejmie informujemy, że od dnia rozpoczęcia działalności nie gromadzimy na żadnych nośnikach ani nie przetwarzamy Państwa danych osobowych. Podane dane wykorzystujemy bezpośrednio - jedynie do realizacji zamówienia lub udzielenia odpowiedzi na pytania - po czym wszelkie maile z danymi osobowymi natychmiast trwale usuwamy.

Do strony głównej